Özel Eryaman Yükseliş Koleji

Yukarı
Image Alt

Kurucu Mesajı

  /  Kurucu Mesajı

SAYGIDEĞER ÖZEL ERYAMAN YÜKSELİŞ KOLEJİ AİLESİ

Gelişim ve değişimin kaçınılmaz olduğu günümüz koşullarında ihtiyaçlarımızda hızla değişiyor. Hiç şüphesiz küresel dünyadaki gelişmeleri doğru zaman ve doğru yöntemlerle kurumlarına entegre edebilen okullar hizmet kalitelerini artırarak, rekabet üstünlüğünü elde ederek sektörlerinde hedeflerine ulaşmayı başarıyor.

Özel Eryaman Yükseliş Koleji olarak bizler öğrenci merkezli ve çoklu zekayı dikkate alan, düşünen, aklı hür vicdanı hür, kendini hiçbir yere hapsetmeyen hem milli hem manevi değerlerine önem veren öğrenci yetiştirmeyi hedefleyen yapıdadır. Ayrıca çalışanının ve velisinin mutluluğunu düşünerek çıktığımız yolculuğumuzda, belirlediğimiz hedeflerimize, ulaşmak için çalışıyor, gelişiyor, değişiyoruz ve Ankara – Eryaman da hizmet veriyoruz.

Eğitim sektöründe üstlendiğimiz öncü modellemelerle belirlediğimiz vizyonumuza odaklanarak, amacını net olarak belirleyen bir kurum olarak, başarıya giden yolları çalışanımızla, velimizle ve öğrencilerimizle belirliyoruz.

Bu çalışmalar; Özel Eryaman Yükseliş Koleji ailesinin çalışma ve başarılı olma heyecanı, bağlılık duyguları, motivasyonları, bütün birimlerimizin uyum içinde sinerjilerini paylaşıp, güçlerini birleştirmesi sonucunda, erişeceğimiz hedefleri kolaylaştırmaktadır. Bu yaklaşımlarla hedeflerimizi gerçeğe dönüştürmede en büyük destekçimiz olan eğitim camiamıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Eğitim sektörü içerisinde öncü bir rol üstlenmiş olan Özel Eryaman Yükseliş Koleji ailesi olarak bayrağı hep zirvede tutacağımıza inanıyor, bunun için çalışıyoruz ve çalışacağız.

 

Memduh UÇAN
Kurucu Temsilcisi