Özel Eryaman Yükseliş Koleji

Yukarı
Image Alt

Müdür

  /  Müdür

Değerli Veliler,
Sevgili Öğrenciler,

Yaşayan toplumlar geleceklerini kurarken eğitimi temel taşı olarak kullanırlar. Biz  ÖZEL ERYAMAN YÜKSELİŞ KOLEJİ ailesi olarak, toplumumuzun gelecek yöneticilerini yetiştirmede temel insan hak ve özgürlüklerine dayalı, demokratik, laik, bilimsel ve çağdaş bir eğitim anlayışına inanıyoruz.

Okulumuz olarak değişmeyen hedefimiz, ulu önder Atatürk´ün devrimleri ışığında, bilgili, kendine güvenen, çevresindeki sorunlara duyarlı, evrensel çözümler üretebilen çocuklar yetiştirmektir.

Anaokulundan başlayarak, ortaokulun sonuna kadar, çocukların önüne serilen ufuk ne kadar geniş olursa; onların da geleceğe bakışları o kadar umutlu, ürettikleri çözümler o kadar yaratıcı olur. İşte bu nedenle; öğrencilerimize, kendilerini geliştirebilecekleri, kaliteli eğitim ortamlarının yanında bakış açılarını destekleyici sokak oyunları, hızlı okuma teknikleri, diksiyon, satranç, drama, Latin dansları, robotik kodlama gibi dersleri de sunuyoruz. Öğretilenleri özümsemek kadar, araştıran ve sorgulayan bireyler olma niteliğini de böyle bir eğitim ortamında kazanıyorlar.

Sınırların hızla ortadan kalktığı, her gün biraz daha küreselleşen dünyamızda, evrensel düşünen ve dünya insanı olabilecek nitelikte bireyler yetiştirmenin gerekliliğini, her zaman vurguladık; siz değerli velilerimiz de bu anlayışımıza destek verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Özel Eryaman Yükseliş Koleji olarak temel bilimlere, dillere, çağdaş insan ilişkilerine ve çağdaş sanat yaklaşımlarına dayalı bilimsel eğitim felsefemizin, gerçekleştirdiğimiz projelerin temelinde: Mutlu öğrenci, mutlu anne – baba, mutlu öğretmen olduğuna inanıyor; ülkemizi aydınlık geleceğine taşıyacak nesilleri yetiştirme sorumluluğunu başarıyla yerine getirdik, getireceğimizin de sözünü veriyoruz.

Saygılarımla,

 

Yılmaz İNAN

Okul Müdürü