Özel Eryaman Yükseliş Koleji

Yukarı
Image Alt

ilkokul

  /  ilkokul

İLKOKUL

Yükseliş İlkokulunda çocuklarımız akademik yaşama hızlı ve güçlü bir başlangıç yaparken dil eğitimleri de aynı yoğunlukta yol alır. Çocukların sadece zihinsel ve akademik gelişimlerini değil; mutlu bir çocukluk yaşamalarını da önemseyen Yükseliş Koleji, sportif ve sosyal aktivitelere de en az dersler kadar önem verir. Böylelikle çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimleri eksiksiz bir altyapıyla ilerleme kaydeder.

Her veliye özel toplantı

Yükseliş İlkokulu, rutin veli toplantılarının yanında, her bir öğrencisi için ayrı bir veli toplantısı gerçekleştirir. Bu toplantılarda birim idarecileri, sınıf öğretmeni, yabancı dil öğretmenleri ve rehber öğretmen yer alır. Bu sayede öğrencilerimizin akademik gelişimlerini ve kişisel gelişimlerini veli işbirliği ile takip ederiz

Matematiğin matematiğini öğretiyoruz!

Yükseliş eğitim kadrosunun deneyimi, matematiği kolay ve etkin öğretmenin yöntemlerine ışık olmuş ve bugün benzeri olmayan bir modeli eğitim yaşamımıza kazandırmıştır. Bu uygulama ile öğrencinin gelecekte matematiğin soyut kavramları ile yaşayacağı sorunların önüne geçilmekte, matematik daha yolun başındayken herkes için anlaşılır kılınmaktadır.

Yabancı dil öğrenmenin tam zamanı!

Çocukların yabancı dil öğrenme yetilerinin en yoğun olduğu bu dönemi olabildiğince verimli değerlendirmeleri adına, yabancı dil ders saatlerimiz ilkokulda ağırlıklı yer tutmaktadır. İngilizce ve Almanca dil eğitim programlarımız, tamamen ‘konuşulabilir’ bir yabancı dili hedeflemektedir.

Makers: Geleceği Üretiyoruz!

Öğrencilerimizi E+STEAM eğitimi kapsamında algoritma, yazılım, robotik, 3 boyutlu modelleme, dijital yayıncılık, veri analizi ve girişimcilik alanlarında edindikleri kazanımlar ile ülke inovasyonunun lokomotifleri olmaya hazırlıyoruz.