Yazılar

Eryaman Yükseliş’e Geçiyor

Büyüyen ve gelişen Başkentimizin en gözde yerleşim yerlerinden olan Eryaman, dünya standartlarında bir ilkokul ve ortaokula yakında kavuşuyor. 

Eğitimin Yükselen Değeri

Yükseliş Koleji Eryaman, dünya standartlarında, araştırmayı seven, çözüm üretmeyi bilen, vizyon sahibi, en az bir yabancı dili etkin kullanabilen, yüzünü bilimsel gelişmelere dönmüş, eğitim ve sosyal hayat dengesini sağlıklı bir şekilde yürütebilen, üretkenliği ile ülkesinin ve milletinin değerlerine değer katma arzusu taşıyan, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, tarihi ile geleceği arasında bağ kurabilen nesiller yetiştirme amacını taşımaktadır. Bu ilke ve hedefler doğrultusunda gerçekleşmiş binlerce başarı hikayesine çocuklarınızın da bir yenisini eklemesini istiyorsanız, Yükseliş Koleji tüm olanaklarıyla bu hayali gerçekleştirmek için hazır. Artık Eryaman’dayız, size çok yakınız…

Eryaman, Sincan, Etimesgut ve çevre ilçe ve bölgelerdeki velilerimiz artık,  dünya standartlarında bir eğitimi çocukları için planlarken mesafeyi sorun etmeyecek. Yükseliş Koleji Eryaman’ın açılmasıyla birlikte, çocuklarınız, bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında, geleceğine güvenle bakan onbinlerce mezun ve öğrencinin de dahil olduğu Yükseliş Koleji ailesinin bir parçası olarak ailelerini gururlandıran bireyler olarak yetiştirilecekler. Yükseliş Koleji Eryaman, 52 yıllık birikimi sayesinde, siz velilerimize,  üstün ve deneyimli eğitimcileriyle, zengin sosyal olanaklarıyla çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir okul ortamını gururla sizlere sunmaktadır. 

Eryaman Yükseliş Koleji

1962’den beri binlerce mezun vermiş olan, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Yükseliş Kolejleri, bu birikimini Eryaman’da paylaşmak için sabırsızlanıyor. İlk Etapta İlkokul ve Ortaokul düzeyinde eğitim vermeye başlayacak olan Yükseliş Koleji Eryaman, geleceğe umutla ve güvenle bakan nesiller yetiştirmek için 57 yıllık birikimiyle çok yakında Eryaman’da hizmet vermeye başlayacak. 

Sevgi Emek ve Disiplin

Yükseliş Kolejleri olarak, sorgulayan, analitik düşünen bireyler yetiştireceğiz. Öğrencilerimizi dil eğitiminde konuşan, yazan, dinleyen ve okuyan bireyler haline getireceğiz. Eğitim ve kalite hedeflerini oluşturup şubelerimizi merkezden düzenli olarak takip ederek tüm şubelerimizi sürekli iyileştirmeyi sağlayacağız. Akademik olan ve olmayan tüm çalışmalarımızın daimi olarak ilerlemesini sağlayarak her çalışanımızı sistemimize dahil edeceğiz. Eğitsel ve yönetsel süreçlerimizde oluşabilecek sorunları azaltacağız. Okul çalışanlarının kalitesinden ödün vermeden kurumumuzdaki tüm çalışanların ve öğrencilerin memnuniyetini sağlayacağız. Yönetim sistemleri ile ilgili çalışmalar yapacağız ve çevreye duyarlı olacağız. Yükseliş Kolejleri olarak bütün şubelerimizde ortak bir gece düzenleyeceğiz.